Acer Aspire 16 A16-71M-77HE Intel Core Ultra 7 155H Laptop 40.6 cm (16") WUXGA+ 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Grey [DE-Version, German Keyboard]
Acer
plus shipping and customs
Hardware/ Electronic
Acer
Shipping charges are minimized.
Acer 1Acer 2Acer 3Acer 4Acer 5Acer 622 visitors
are looking at this item
Delivery to US in: 6-10 workdays (resupply of stocks)
Sales Rank: #1161 in Laptops
#25949 in Computer